Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-02-2020, 21:18   #23
TomaszJ
 
TomaszJ's Avatar
 
Reputacja: 1 TomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post
- Się znaczy kaznodzieja, sekta spoko, no problemo. Ale z tym sponsorowaniem to nie bardzo wiem jak to ugryźć. Zazwyczaj w rekrucie do neuro daję pulę punktów i gambli. Każdemu taką samą. Więc trochę nie wiem jak w takich warunkach ktoś miałby uzbierać większą pulę. No a dwa to The Crew czyli załoga czyli grupka przyjaciół ścigająca się na Wyścigach. Taki sponsor to mi się wydaje jakoś tak raczej z zewnątrz. Chyba, że coś krzywo czytam taki koncept no to proszę o zwrócenie uwagi
Raczej myślałem o przedstawicielu kultu jako sponsora - kogoś kto ma dopilnować by gamble były dobrze wydane i wizerunek załogi był w porządku, o poświęceniu bryki nie wspominając.
 
__________________
Bez podpisu.
TomaszJ jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem