Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2020, 21:17   #902
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Ja do naszego z Vi dialogu dodam tylko, że nie mam pojęcia co robić. Schodzić pod pokład, według mnie, nie ma sensu. Każde takie działanie kończyło się jak dotąd czyjąś śmiercią, a nam nic z tego nie przychodziło. No chyba, że po to żeby wysadzić tą kupę żelaza w powietrze i patrzeć jak osiada na dnie Zasadniczo nie widzę możliwości ani zapolowania na Theissa, ani na konstrukta. Ogarnia mnie poczucie beznadziei i bezsensowności naszych poczynań. Jak w horrorze z prawdziwego zdarzenia

A tak generalnie to mój pomysł z poprzedniej kolejki był taki żeby skontaktować się z Bishopem, innego nie miałem, więc i nad tą mapą trudno było coś wymodzić. Moje pytania z doca też pisane trochę na siłę i myślę Pip, że to zauważyłeś

Tęsknię za Luckiem, on by pewnie coś wymyślił.
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline