Wątek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2020, 21:24   #314
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@MTM

- Nie do końca jestem pewien czy dobrze się rozumiemy. Chodzi mi o ten fragment Twojego posta:


Cytat:
- W porządku, dziękuję za raport - odezwał się, kiedy ta skończyła. - Wygląda na to, że będziemy potrzebowali tego hasła do kanałów. Nasze umiejętności na nic się nie zdadzą. Możemy wysadzić zamek, co wolałbym jednak nie robić lub rozbroić go w inny sposób. Może produkcyjni byliby wstanie coś z nim zrobić - zastanawiał się Japończyk.

- Bo jakby co to napisałem na koniec poprzedniej tury, że:


Cytat:
- Krata zabezpiecza wejscie do tunelu. Ale oczka kraty są na tyle duże, że rękę, nogę, granat czy mały dron może przedostać się na drugą stronę. Hakerzy mają szansę wyłączyć alarmy i czujniki, oszukać kamerę tak jak to teraz zrobiła albo mogła zrobić Yoshiaki. To kwestia testu specowego hakerstwa. Nie poradzą jednak nic na same kraty i mechaniczny zamek szyfrowy. Zamek można wysadzić czy próbować wyłamać. Oczywiście zostanie po tym ślad takich machinacji. Normalnie taka próba powinna uruchomić alarm. Chyba, że ktoś wcześniej pozbędzie się tych alarmów.

- Się znaczy dron nie mógł sobie poradzić z kratą i alarmami bo nie miał czym. Nie miał manipulatorów ani nic takiego. Ale gdyby był tam jakiś haker no to już co innego, wtedy po prostu kwestia kulania i KP co z tego wyjdzie.

- Zaznaczam to bo nie jestem pewien czy tak samo czytamy swoje literki. Jakby co to możesz edycić swój post albo daj znać, że jest ok i zostaje jak jest.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline