Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2020, 15:24   #907
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Wszyscy

- Ok, Aiko mi przyniosła L4 do końca tygodnia. Więc przedłużam tą turę do tego pn - wt by Aiko mogła dać post po powrocie.

- A co do reszty co Col i Vi popisaliście to szczerze mówiąc trochę nie wiem jak się odnieść. No ja to trochę albo całkiem inaczej widzę te kwestie no ale wiadomo, jako ktoś po drugiej stronie stołu mam inną perspektywę.



1 - Nie uważam w tym naszym małym gronie, że ktoś jako postać czy Gracz jest bezużyteczny czy zbędny. Ani całościowo ani w tej scenie. Myślę, że każdy z nas dokłada swoją cegiełkę do budowy klimatu i fabuły tej sesji. I jest ciekawiej jeśli każdy maluje swoją cegłę w inny kolor bo powstaje ciekawsza mozaika dzięki temu.

2 - Co do doca to nie Col nie zauważyłem by ktoś tam coś pisał na siłę. Czytało i pisało mi się tam całkiem przyjemnie mimo, że procentowo mój wkład w ten doc był najmniejszy. Powiem więcej, sądząc po pytaniach myślałem, że masz namiar na jakiś pomysł.

3 - Jeśli chodzi o poprzednią misję i ekipę to taki a nie inny koniec miał miejsce ze względu na sytuację, podjęte decyzję, mechę i kostki. Narodowość nie miała tam nic do rzeczy.

4 - Opustoszały statek sprzyja zabawie w chowanego, zwłaszcza temu co się chowa. Ale jeśli nie będzie się szukać zguby to raczej trudno będzie ją schwytać. Siedząc na mostku raczej nie schwytacie ani konstrukta ani kogoś innego. A macie a właściwie pani kapitan ma, do dyspozycji 8 uzbrojonych marines. Pan porucznik też miał swoją świtę no ale się ich pozbył po przybyciu na "Alstera".

5 - Może niezupełnie tak, że Angole nie chcą wyciągać jakiejś klatki. Ktoś im powiedział coś o jakiejś klatce? Bo nie kojarzę takiego momentu w sesji no ale może moja ciemna blond pamięć tutaj szwankuje
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline