Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-02-2020, 15:31   #203
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mike Zobacz post
1 - a nie wystarczy, że jak wygrasz to decydujesz, w którym momencie jesteś w inicjatywie?
W walkach 1vs1 by się to sprawdziło, ale w walkach wieloosobowych wprowadziłoby niepotrzebne, moim zdaniem, zamieszanie

Cytat:
Napisał Mike Zobacz post
2 - dobrze, że się zmieniły. Co prawda można by dyskutować dlaczego zręczność jest słabsza od siły, ale to detal.
Bo jak przywalisz komuś młotem po paluszkach to już nie będzie zręczny

Cytat:
Napisał Mike Zobacz post
3- postulowałem to na samym początku
Fakt.

Cytat:
Napisał Mike Zobacz post
4- ataki obszarowe, TAK! tego brakowało i miniony były większym zagrożeniem niż "normalny" wróg Szkoda, że tylko Ki pozwala atakować obszarowo. Przecież ktoś z dużą szybkością może trafić kilku stojących koło niego. Ktoś ze zręcznością może wywinąć kopa w obrotu. Ktoś z siłą może złapać jednego i zakręcić nim młynka
Pomyśl o wartości cechy, która po przekroczeniu pozwoli na atakowanie kilku minionów. Bo bez tego każdy zainwestuje w KI
I okażą się całkiem słabi w pojedynkach z jednym przeciwnikiem? Szczerze myślałem, że ataki obszarowe będą większą pokusą dla używania kombinacji. Ale pomyślę o tym. Tylko znów trzeba by wymyślać inny bonus dla ki. No, zobaczymy. Jak na coś wpadnę to dam znać.

Cytat:
Napisał Nami Zobacz post
E: mam pytanie, skoro atakujący nie może wybrać cechy wytrzymałość, to czemu ona jest w tabelce ataku?
Bo nie można jej używać w standardowym ataku, ale można nią atakować w kombinacji
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline