Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-02-2020, 10:05   #18
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Kilka kwestii, które trzeba omówić, żeby nam się nie rozjechało co już mamy:
  • W magazynie kilka godzin temu były dwie osoby w syntetycznych powłokach, które były wypożyczone kilka przecznic stąd. Ten trop chciałbym sprawdzić nawet, jeżeli mielibyśmy się rozdzielić.
  • Co do wirtuala: popieram to co zasugerował Nanatar - trzeba ustalić na jego temat co tylko się da, nawet kosztem braku wsparcia w ewentualnym starciu ze strony Lenego.
  • Co do samego starcia, to mam nieprzyjemne odczucie, że to podpucha, ale sprawdzić kanały trzeba.


Z innej beczki ta rudowłosa piękność, której nie widzicie to prywatna SI Krukova. Może się wyświetlać z użyciem waszych ONI jeżeli wyrazicie na to zgodę. W teorii może też shakować wasze ONI i pokazać się Wam na siłe, ale to świadczyłoby o jej braku wychowania. Jako algorytm uczący rozwija się i wykazuje pewnie zachowania dzieci/nastolatków.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline