Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2020, 05:28   #245
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 61 - IX.20; wt; ranek

Oki no to dałeś post szybko no to ja też :> Co do terminu myślę, do cz. 03.05 czyli roboczy tydzień na zmajstrowanie posta.


Stan zdrowia:

- Marcus 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (0)
- Vesna 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (0)
- Anton 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (0)
- van Urk 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (0)
- Alex 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (0)
- Dziki Kieł 9/9 > s: zdrowy; dżungla (-2)
- Aria 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (0)
- Hoffman ?/9 RL > s: ??; dżungla (0)
- Zimm 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (0)
- Ricardo 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (0)
- Will 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (-2)
- Lamay 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (-1)
- Barry 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (-1)
- Jeff 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (0)
- Bruce 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (0)
- Marisa 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (-1)
- Lee 9/9 RL > s: zdrowy; dżungla (-1)

- Morgan 7/7 RL > s: zdrowy
- Burger 6/6 RL > s: zdrowy;

---



- furgonetka Ford E-350
- masa ok 3 ton
- bak paliwa ok 125/125 l +62.15/200 l
- spalanie ok 33 l / 100 km (0.33 l / 1 km)
- zasięg ok 350 - 400 km
- SPW 15/16



PD:



- Marcus 10 PD za decyzyjność i fabularny opis.



---



Omówienie



- No to gromadka się trochę rozsypała po planszy. Część została w domu - obozie, część popędziła na ratunek Hoffmanowi.


- W bazie: Vesna, Alex, Anton, Aria
- W prawym narożniku: van Urk, Kieł, Zimm, Marcus
- Na ganku domu: Ricardo, Lamay
- W lewym narożniku: Jeff, Marissa, Will, Barry, Lee


- Postacie które zostały w bazie nie są w stanie bezpośrednio wpływać na akcję na sąsiednim podwórku więc chwilowo są z niej wyłączone.

- Ponieważ na sąsiednie podwórko prowadziły 3 różne drogi to miały różną odległość do pokonania. Dlatego, poszczególne grupki przybyły na miejsce w podobnym ale nie identycznym momencie. Detale trasy i mechy masz w excel.

- Na samym końcu przybiega Marcus który rozglądał się po okolicy. I na tak krótkich odcinkach to wyraźnie został z tyłu za resztą (w wodzie do kolan max to 5 m / 1 seg czyli ok 15 m na 1 turę, odległosci to ok 30-40 m więc ok 2-3 tury biegu).

- Co do tego kto i jak posłucha Marcusa to kulałem na Dowodzenie vs Niezłomność. Więc z mechy wyszło, że jedynie Jeff i Marisa pobiegli mniej więcej tak jak sugerował Marcus. Reszta to tak już niekoniecznie. Po części dlatego też taki a nie inny podział kto trafił do jakiej grupki.

- Początek walki więc poszły testy na Morale. Marcusowi wyszedł remis czyli bez szału ani na plus ani na minus.

- No i na planszy to tego za bardzo nie widać w chaosie walki. Ale tak metagrowo to Hoffmana dopadł aligator. Aligator wymaga testu Lęku bazującym na Morale więc poszedł ten test. Kto zdał to nie ma minusów, kto oblał ma dodatkowe utrudnienie -1 do trafienia. Marcus ten test zdał więc nie ma tych dodatkowych kar za Lęk.

- Co do samej walki no to reszta po prostu stanęła gdzie stoi i otworzyła ogień do tego czegoś co wciąga Hoffmana pod wodę. Więc jest huk wystrzałów, pada deszcz, ludzie krzyczą, Hoffman jęczy, woda się rozchlapuje i w ogóle chaos. Od narożników jest po ok 10 - 15 m do Hoffmana i tego stwora.


---


- No i tyle z mojej strony na tą turę. Jeśli są jakieś pytania no to pytaj
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline