Wątek: RPG pokemon
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2020, 20:06   #1
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację
RPG pokemon

Po półrocznym eksperymencie w grę RPG Jak wytresować smoka (RPG Jeźdźcy smoków/Jak wytresować smoka), moje dzieci w 2/3 trochę się znudziły tematem. 1/3 w postaci 6-latka jest megazaangażowana i chętnie chce grać dalej, więc tematu nie zarzucę (mamy już za sobą 20 stron scenariuszy). Ale... obecnie chcieliby spróbować zagrać w RPG Pokemon. No i znowu starałem się wyszukać jakiś gotowy system, żeby na nim bazować. I znowu mam problem. Google zwraca mi głównie wyniki gier online. Powędrowałem więc też na DriverThruRPG. I jakoś nie potrafię znaleźć nic. Czy ja tak słabo sobie radzę z wyszukiwarkami, czy stare, dobre, nie-komputerowe RPG jest aż tak niszowe, że nawet takie giganty nie trafią do nich?

Podsumowując: będę wdzięczny za każde łącze do systemu RPG Pokemon, jakie znacie.
 
Gladin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem