Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-03-2020, 23:27   #160
Santorine
 
Santorine's Avatar
 
Reputacja: 1 Santorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputacjęSantorine ma wspaniałą reputację
Dzięki za dobre słowa, powiem tyle: nie chciałem, żeby to była jeszcze jedna z tych sesji, które zakończyły się po paru tygodniach i przeszły do archiwów.

Co do postaci Konrada, wydaje mi się, że był dosyć powierzchowny, ale z drugiej strony, w jednostrzale niczego głębszego odgrywać nie można. Po prostu chciałem zrobić zwykłego dzieciaka z około ósmej klasy, który lubi wypić i przy okazji dobrze się bawić.

Sądzą, że Twój styl prowadzenia jest niezły – oby tak dalej. Masz niezłe pomysły, styl pisania i potrafisz nieźle namieszać. Weź, napisz książkę, jak masz czas.

Setting był ciekawy – ale raczej bym nie wracał. Nie mówię, że było źle, ale raczej wolałbym pograć w D&D, Młotka czy Exalted.

Tak naprawdę, tą sesję ukończyłem na ostatnim oddechu. W wielu momentach było widać, że jednak miało być więcej niż paru ludzi i mogliśmy to rozegrać na dłużej. Z powodu różnych realowych zawirowań, będę grał na forum mniej, najwyżej jedna, dwie sesje, ale prawda jest taka, że nie mam trochę na to czasu. Więc cieszę sie, że udało mi się to ukończyć, bo wiele razy zastanawiałem się, czy tym nie rzucić z powodu maksymalnego braku czasu

Dzięki za notkę w profilu. Też dam Ci jakoś później w tym tygodniu. Do zobaczenia w przyszłości. No i popatrz, udało nam się dopiąć sesję. Na LI to się rzadko zdarza.
 
__________________
Evil never sleeps, it power naps!
Santorine jest offline