Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2020, 08:27   #909
Vadeanaine
 
Vadeanaine's Avatar
 
Reputacja: 1 Vadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputacjęVadeanaine ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pipboy79 Zobacz post

5 - Może niezupełnie tak, że Angole nie chcą wyciągać jakiejś klatki. Ktoś im powiedział coś o jakiejś klatce? Bo nie kojarzę takiego momentu w sesji no ale może moja ciemna blond pamięć tutaj szwankuje
Owszem - tak. Przecież nie tylko Noemie była razem z Birgit przy klatce i rzuciły to jednak w cholerę jak się zaczął nalot, to chyba dość jasno Niemka napisała nie tak dawno (już na mostku), że może się podjąć ponownego uruchomienia tego ustrojstwa. Reakcji nie było żadnej. No przepraszam, ale trudno by w takiej sytuacji postać nie myślała, że wcale nie chcą tego wyciągać

Edit - i tak, Col dobrze zgadł, że pisałam to z punktu widzenia Birgit. Nie mam nic do zaproponowania w sprawie działań, bo nie przeskoczę granic wiedzy postaci.
 
Vadeanaine jest offline