Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2020, 09:22   #15
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
- C, proszę przejmij drona i go wycofaj.
Komenda głosowa nie była słyszalna. Przekazał ją wprost do C. Brakowało mu implantu “głowy dowódczej”. Tam był w stanie kontrolować roboty i nie “opuszczać” swojego ciała. Ziemia jednak pozostawała w tyle z technologią.

Gdy połączenia neuronowe wplotły się na powrót kompletnie w rdzeń kręgowy powłoki Kenzo. Zamrugał przyzwyczajając się do nagłej zmiany huda.

- Adam, nie właź tam. To bezdomni. Nie mamy na nich czasu. C podprowadzi drona. Zobaczmy co znalazł Leny.

Schował broń. Poczekał na Adama i drona i wspólnie ruszyli do AVki.

- C znalazła na monitoringu dwa synthy. - Krukov zamilkł na moment - Syntetyczne powłoki - wyjaśnił.
- Stare modele. Podobno można je kupić jedynie w Sofu_Tech, ale nie prowadzą rejestru i przyjmują płatności gotówką. Nie wiemy kiedy były kupowane. Boję się, że stracimy za dużo zasobów na śledzenie tego tropu. Może biuro jest w stanie zweryfikować jakieś zarejestrowane synthy pierwszej generacji?
Zapytał Krukov bez większej nadziei w głosie siadając do AVki.


 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline