Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-03-2020, 20:34   #334
Ril
 
Ril's Avatar
 
Reputacja: 1 Ril ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputacjęRil ma wspaniałą reputację
To może tak zróbmy?

– Złożyłem obietnicę, że będę strzegł tej drużyny, ale jak mam ją wypełnić, jeśli we śnie uduszą nas drzewa? – wymruczał pod nosem. – Odstąpcie, wybierzmy inną drogę, byle jak najdalej od tych piekielnych roślin. Najwyraźniej nie jesteśmy mile widziani w tym zakątku. – rzekł. – Zdaje się, że widziałem inne rozgałęzienia, na których może nam pójść i łatwiej i przyjemniej. – nie był pewien, czy tak jest, ale jako paladyn czuł, że nie zaszkodzi wlać odrobinę odwagi w serca towarzyszy. – Niech los nam sprzyja i Wielki Strażnik usunie z naszej drogi wszelkie przeszkody. – w jego oczach zapłonął żar religijnego uniesienia.

Trochę zakręciło mu się w głowie, gdy próbował wyminąć pozostałych na wąskiej platformie. Jak już mu się to udało, gestem wskazał kierunek, ruszając z wolna przed siebie. Myślał, że warto się wstępnie rozeznać w tej plątaninie pomostów i kładek, i ułożyć jakiś plan ich eksploracji.
 
Ril jest offline