Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2020, 14:16   #222
Mike
 
Reputacja: 1 Mike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputację
Cytat:
Chodziło mi o bonusy, dlaczego Twojsze, a nie mojsze Zmiany wciąż na etapie przemyśleń, więc wolałbym wprowadzić najlepsze możliwe, żeby potem znów nie zmieniać tego samego. A żeby ocenić które rozwiązanie jest lepsze, muszę poznać Twoje szersze na jego temat zdanie. Swoje na temat bonusów mojego autorstwa znam, chciałbym żebyś mu przeciwstawił swoje i wtedy mogę zdecydować
Jak pisałem, moje są dodatkiem do twoich.
Siła - Odrzucali się ciosem? Robili tak? Robili.

Szybkość - byli szybsi niż oko zwykłego człowieka? Byli, więc mogli by walczyć z kilkoma słabszymi naraz z mniejszą szansą klęski :P

Zręczność - czy unikali ataków, a wróg pudłował i gdzieś wpadał? Unikali.

Siłowali się KI? Siłowali, więc nie ma co se zasłaniać przelicznikiem KI i zostawić 1:1. Bo i tak przecież obrona przed Ki za pomocą Ki sprowadzając się może do siłowania.


Możemy tez pójść dalej i przyspieszyć grę. Rozgrywać jednoczesne ataki, czyli jedna strona walczy cechą 1 druga walczy cechą 2. Wygrywający starcie zadaje obrażania. Wtedy inicjatywa staje się zbędna i zmniejsza ilość rzutów.
 
Mike jest offline