Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2020, 19:52   #32
Koime
 
Koime's Avatar
 
Reputacja: 1 Koime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputacjęKoime ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Rewik Zobacz post
Z pomysłów, to jeśli tego jeszcze nie robiłeś, może poczytaj o wyspie Lantan.
Znam Lantan. Za dużo gnomów jak dla mnie :P Ten świat będzie prawdopodobnie nieco bardziej zróżnicowany, np.

- Wyspy krasnolódów będą pewnie przypominać industrialne metropolie pełne fabryk
- Wyspy elfów będą pewnie bardziej zielone, z subtelnym połączeniem magii i technologii
- Bardziej "dzikie" ludy, nie będą raczej korzystać w tak znacznym stopniu z technologii, a poruszać (migrować) będą korzystając z udomowionych gryfów, albo innych latających zwierząt.
- Będą pewnie wyspy "korsarzy", albo jakieś niewielkie archipelagi utrzymujące się z wypasu jakiejś lokalnej trzody

Trochę to może banalne, ale wciąż jeszcze nie mam jakiejś jasno określonej wizji^^
Ale masz rację. Jeśli mi się uda, to wrócę i wczytam się trochę w lore tej wyspy
 

Ostatnio edytowane przez Koime : 03-03-2020 o 19:54.
Koime jest offline