Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-03-2020, 23:44   #21
Mike
 
Reputacja: 1 Mike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputacjęMike ma wspaniałą reputację
- Myślę, że to plotki - odparł Adam - Mięso w smaku na 90% miejscowe. Ale przyprawy... tu mógłby coś kombinować z importem. Lekkie i niewielkie paczki, koszt transportu nie byłby duży. Chętnie bym poznał przepis i go wypróbował w domu. Lubie poeksperymentować w kuchni. Aż mi w brzuchu burczy, wrzucił bym kebsa na ruszt, ale ganiają nas. Nie mamy kiedy zjeść. Panie poruczniku, bądź pan człowiekiem. Podrzuć nam coś. Gramy do jednej bramki. I pan i mu chcemy znaleźć zabójcę. Możemy pomoc, przyspieszyć coś. Pan może działać tam gdzie nam nie wolno, a my tam gdzie przepisy panu niepozwalaną. Jeśli coś utknęło w laboratorium, my możemy to zbadać. Wiem, że oficjalnie pan nie może... ale - spojrzał na teczki z aktami - może mi pan pokazać gdzie tu kawę dają...
Glina może i wyglądał pociesznie, ale musiał mieć łeb na karku. Aluzję powinien złapać w mig.
 
Mike jest offline