Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2020, 08:05   #921
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Wedle wszelkiej logiki zakładam, że jak i poprzednio, tym bardziej tutaj nikt nie będzie się darł Niemce do ucha, zwłaszcza w opisanych okolicznościach, więc różnicy praktycznie nie widzę żadnej Pomiędzy "zrozumieniem mało co", a "zrozumieniem co drugie słowo", też jest mi ciężko rozgraniczyć możliwą do zastosowania inność.
- Marynarze wcale nie drą się do ucha Birgit a mimo to ich słyszy. Niezbyt wyraźnie ale coś ich słyszy. Podobnie zamykanie drzwi i inne głośne dźwięki w pobliżu które po prostu są w otoczeniu i wcale nie są skierowane docelowo do Birgit. Po prostu słuch stopniowo wraca no ale stopniowo.



Cytat:
A jako że taki stan rzeczy trwa od ponad trzech miesięcy realnego czasu grania (dla graczy) to naprawdę skończyły mi się pomysły, jak przedstawiać wciąż ten sam jeden problem BG w jakkolwiek interesujący w pisaniu czy też czytaniu sposób. Nie jestem tak dobra w literki, aby opisywać ten sam nieogar BG po raz n-ty i uniknąć przynudzania, czy wręcz zanudzenia współgraczy, więc mam nadzieję, że starczy ewentualnie na koniec jakaś sucha deklaracja działania i darujecie mi kilkulinijkowiec.
- No przykro mi to słyszeć. Nikt nie może nikogo zmusić do pisania więc no pisz jak uważasz. Nie uważam Twoich postów za przynudzanie.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline