Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2020, 11:08   #9
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
- Dla mnie też whisky, ale najlepsze jakie macie. - Za przykładem towarzysza Draug rzucił do barmana. Póki co jeszcze ich było stać.
Rozejrzał się po barze. Wszystko wyglądało normalnie lub prawie normalnie. Niczym się nie różnił od każdego innego baru w dowolnym zakątku galaktyki. Jednak zauważalna i cisnąca się w oczy przewaga osobników rasy Twi'lek była wręcz nawet przytłaczająca w porównaniu z różnorodnością i mnogością ras i gatunków w większości miejsc w jakich bywali. Można było przywyknąć. Było to jednak osobliwe zjawisko.

- SID nie obraź się proszę. Wiem, że to są głównie kody binarne, ale muszę stwierdzić, że w tej nowej powłoce zyskałeś dużo wigoru i pewności siebie i bardzo mi się to podoba. Wręcz nawet zaryzykuje stwierdzenie, że nie znałem Cie z tej strony stary druhu. - Powiedział do bionicznego towarzysza. Żeby zabić czas oczekiwania na kontakt dodał jeszcze do obu sięgając po szklankę z whisky.

- Nie wiem co wy na to, ale musimy coś zrobić z tą nazwą naszego nowego statku. Okropnie mi ona nie podchodzi i zupełnie nie przystoi do statku profesjonalnych najemników. Już prędzej nas wezmą za jakiś kosmiczny mobilny żłobek niż za budzący postrach okręt do zadań specjalnych.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline