Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2020, 11:58   #20
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Czy bardziej ci pasuję żebym odpisał na docku niż żeby robić posta ?

Po pierwsze chce przeprosić. Walczę z depresją i biorę leki antydep ostatnio było gorzej ale to nie jest usprawiedliwienie bo odpiswałem w innych sesjach powinniem był inaczej ustawić priorytety po prostu ciężej jest wejść do głowy radosnego dzieciaka ale lepiej byłoby trzymać się kolejności pierwszeństwa i wpierw odpiswać tam gdzie bardziej zalegam.

To NIE JEST rezygnacja ani puste usprawiedliwienia po prostu wyjaśnienie które moim zdaniem ci się należy z początku chciałem odpisać stosować to co ustaliliśmy na docku jako "plan posta" ale jakoś mi uciekło... Ta wiadomość też była dłuższa ale ćwiartkę skasował mi błąd klawiaturowy :/

Przepraszam i obiecuję poprawę teraz potrzebuje się na trochę położyć bo mam ostatnio problemy ze snem ale potem spróbuje coś wymodzić w kwestii odpisu na docku bo dalej chce grać

Z początku chciałem napisać to do ciebie na PW żeby nie było że robię teatrzyk czy szukam sympatii ale jak dam tutaj to nam sesji nie skasują po za tym, warto o takich rzeczach rozmawiać.
 
Brilchan jest offline