Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-03-2020, 13:59   #59
Nami
INNA
 
Nami's Avatar
 
Reputacja: 1 Nami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputacjęNami ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał traveller Zobacz post
Oj dziewczyny... Pytacie czemu nie Toruń, a Wawa to czemu w ogóle robić sondę tylko od razu nie zakładać Torunia? Warszawa dlatego bo wygrywa w sondzie. Rzuciłem kilka miejscówek ze stolicy (w tym domki), gdzie cenowo nie odbiega tak bardzo od Torunia, ale skoro Imi też byś była za Toruniem to może faktycznie? Poszedłem po prostu za głosem większości. Co do hotelu to są sale restauracyjne/konferencyjne gdzie można siedzieć do późna, ale jasne że domki są wygodniejsze.
Bo nie spodziewałam się, że chcecie domki na kilka dni :P
Ja tam mam gdzie spać, więc mnie to teges, no ale inni to ja nie wiem, bo w domki szczerze wątpię.
Poza tym w tej Wawie to głosu Zuzu można spokojnie nie liczyć, nie wiem po co głosują ludzie, których tak naprawdę spotkanie nie interesuje.
 
__________________
Discord podany w profilu
Nami jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem