Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2020, 15:21   #24
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Krukov stał w milczeniu z rękami w kieszeni. Robił to, co umiał najlepiej. Słuchał. Patrzył. Szukał.

Chłopakom szło świetnie ze zmiękczaniem gliniarza. On i C mieli inną robotę. Krukov chciał się dowiedzieć co już udało się ustalić policji.

C robiła pełna analize proxy sieci. Krukov chciał się włamać do sieci policyjnej. C miała zająć lokalną SI, o ile taka była. A Krukov miał wbić się do systemu i szybko załadować zebrane dokumenty. Zwłaszcza zainteresowała go lista świadków.

Cracking i inteligencja, żeby coś znaleźć nie koniecznie legalnie. Liczę na pomoc C. Najwyżej nie wyjdzie, a temat rozmowy zostawiam kolegom.

 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline