Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2020, 17:21   #19
Obca
 
Obca's Avatar
 
Reputacja: 1 Obca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputacjęObca ma wspaniałą reputację
Spostrzegawczość:
Daniel: 8 Udany
Jane: 26, Udany - Ale pan policjant zaprosi Jane już do łódki. Wiec mimo że zauważyłaś to niestety będzie musiała znaleźć inny sposób by dowiedzieć się co jest w dzienniku kapitańskim.
Samuel: 17 Udany

Pierwsza pomoc Gattis : 47 Udany

Wiedza: Effci - Udany , Marrrrt - nieudany



EDIT:
Ok Przyznaje się bez Bicia że dałam ciała z tym że nie było ich tylko dwa tygodnie.

Moja wina

Żeby nie robić zbyt dużo zmian (Za które przepraszam) proponuje przyjąć takie założenia.
Richard Gattis potrafił wypływać na tak długie wypady i zahaczał o jakieś porty na miast portowych obu Ameryk. Wiec jego znikniecie nie stanowiło aż takiej sensacji.



Cattus no ...Daniel ma większa lukę niż dwa tygodnie. Wiec myślę ze wystarczy to zmienić w wolnej chwili w tekście....




Jeszcze raz przepraszam dostaniecie coś ekstra za móją pomyłkę :-/





 
__________________
I WILL SWALLOW YOUR SOUL! It matters not how you try to sustain your flashy bodies with the fruit of the trees or the animals of the land. You only serve to hasten the time when I shall break your very mind, enslave your will, and feast upon the entrails of your existence. I will lay ruin upon your livestock and your home!

Ostatnio edytowane przez Obca : 05-03-2020 o 18:13.
Obca jest offline