Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2020, 20:14   #995
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
@UP

Mi nie przeszkadza choć sam ledwo mam pomysły na jedną postać więc drugiej tworzyć nie będę :P

Zacząłem szukać jakieś zdolności bojowej którą mógłbym wykorzystać żeby się wywinąć z tej sytuacji jak techniki samoobronne które uczą kobiet ale nic takiego nie znalazłem. Myślałem żeby może trzasnąć go tyłem głowy w twarz ale raczej nie ma szans z mistrzem karate :P

Trochę zmarnowałem akcje myślałem że jeżeli zabraknie celów Japońskich to może włochów wystraszę ale trudno.

Generalnie to nie mam pomysłu jak zareagować żałuje że nie udało się Duncanowi kupić ukulele bo tak jak przewidywałem teraz jest bezbronny. Może użyje walki wręcz i fuksa ? Sam nie wiem.

EDIT Nie znam się za bardzo na mechanice nie wiem na ile to co dałem w poście ma sens... Chodzi o to żeby wydostać się z tej sytuacji domyślam się że tych ruchów/deklaracji jest za dużo ale chciałem dać raczej wyobrażenie jak Duncan to sobie planuje domyślam się że większość z tego nie dojdzie do skutku.

Czytałem trochę o tych fuksach wiem że jest przebicie ataku nie wiem czy można zrobić to samo z obronną domyślam się że tak ale nie mam pewności bo punkowi tu nie chodzi o zranienie silniejszego przeciwnika ale o ucieczkę.

Myślałem że w takich sytuacjach przyda mi się ten super edge ale tak jak pisałem wyżej nic nie mogę znaleźć :P
 
Brilchan jest offline