Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2020, 21:14   #28
Gladin
 
Gladin's Avatar
 
Reputacja: 1 Gladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputacjęGladin ma wspaniałą reputację
Mam mieszane odczucia. System pozwala na szaloną elastyczność w prowadzeniu sesji. Tylko nie wiem, czy to dobrze czy źle. Bo Klanarchię można poprowadzić jak Stalkera, Wilkołaka, Cthulu, sesję handlową, sesję najemniczą, survival w głuszy itd. itp. Ładnie to połączyli, zresztą jeżeli dobrze rozumiem, takie było zamierzenie. Można swobodnie puścić wodzy fantazji. Pytanie tylko, czy to na forum się sprawdzi. Co innego grupa znajomych, grająca latami, wpada na pomysł: zrób teraz sesję w takim a takim klimacie. I się leci parę sesji. A co innego kilka osób na forum. Jeżeli klimat nie podejdzie, to będą wypadać z sesji i ją położą. A że sesja forumowa ciągnie się miesiącami, to łatwo się znudzić czymś, co nam nie podeszło.

Ciekaw też jestem mechaniki, jak się sprawdzi. Może jednak bym się skusił, gdyby to miało wystartować. Zależy, w jakim klimacie byłaby gra.
 
Gladin jest teraz online