Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-03-2020, 20:30   #30
PeeWee
 
PeeWee's Avatar
 
Reputacja: 1 PeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputację
W tej kwestii pozostaje już tylko najwyższa instancja. Opiekun działu też nie może zmienić nazwy tematu, ale ponoć w panelu OP-a wyświetla się on poprawnie.
Miałem w tej kwestii pisać do Kerma, ale zapomniałem. Zaraz to zrobię.

I faktycznie jest tutaj jakiś glitch , bo w nagłówku pierwszego postu jest poprawna nazwa.


EDIT:
Post wrzucony.
Adam i Leny lądują w kostnicy . :P
Możecie się przyjrzeć powłoce Grimstada. Część spostrzeżeń opisałem w poście. Możecie kombinować dalej, ale technik uznaje, że wystarczająco się na patrzyliście.
Porucznik McCabe nie wszedł z wami.

Krukov został w korytarzu na górze i próbuje zhakować komisariat. Mi Raaz rozegramy to poprzez szybką scenkę, wypróbowanymi już sposobami.

Z innych wiadomości, to Kerm uzdrowił wątek komentarzy i teraz chyba będzie już elegancko widoczne. .
 
__________________
>>> Wstań i walcz z Koronasocjalizmem <<<
Nie wierzę w ani jedno hasło na ich barykadach
Illuminati! You're never take control! You can take my heartbeat, but you can't break my soul!
PeeWee jest offline