Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-03-2020, 22:45   #27
PeeWee
 
PeeWee's Avatar
 
Reputacja: 1 PeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputację

Werner zaczął rzucać paragrafami na poparcie swoich tez o prawie własności do powłoki tragicznie zmarłego Abeba Grimstada, dla korporacji Eterna. Blef miał swoją moc i mocne ugruntowanie w prawie.
Na techniku jednak te słowa nie zrobiły należytego wrażenia.
Spojrzał on tylko kpiąco na Adama, unosząc wysoko brwi.
- No chyba śnisz korposzczurku. To, że przekupiliście grubasa talonami do Maca, to mnie wali. Nie wiem dlaczego ta świnia dostała tak ważne śledztwo, ale mniejsza z tym. Powłoka jest dowodem w sprawie i w dupę sobie możesz wsadzić te swoje paragrafy. Poza tym to krewni denata są przed wami w kolejce, z tego co mi wiadomo. Sędzia nie tylko jeszcze nie podjął decyzji, ale nawet jeszcze nie zapoznał się ze sprawą. Tak, więc szoruj stąd szczurku i wracaj do swojej korponorki i tam czekaj na wieści. Kapiszi?
 
__________________
>>> Wstań i walcz z Koronasocjalizmem <<<
Nie wierzę w ani jedno hasło na ich barykadach
Illuminati! You're never take control! You can take my heartbeat, but you can't break my soul!
PeeWee jest offline