Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-03-2020, 22:54   #270
Azrael1022
 
Azrael1022's Avatar
 
Reputacja: 1 Azrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputacjęAzrael1022 ma wspaniałą reputację
Przeszukiwanie biurka szło sprawnie, choć Japończyk musiał posiłkować się łomem, żeby zajrzeć do niedostępnej szuflady. Wtedy w pomieszczeniu pojawiła się Szwedka, rzucając w swoim stylu komentarz o niebezpiecznym kokonie. –Będę ostrożny – odpowiedział, nie tracąc opanowania. –Zobacz co znalazłem przy zwłokach w pokoju po lewej – odezwał się, wyjmując rzeczy osobiste denata. Niewiele tego było – portfel, telefon i jakaś przezroczysta szybka. Podał Sigrun to ostatnie - Nie wiem co to jest, może się domyślasz? Ja nie jestem specjalnie na bieżąco, jeżeli chodzi o nowoczesne technologie.

Japończyk wziął teczkę z napisem ‘Armia’ i zajął się ustawionymi na regałach papierami, nie zbliżając się do pulsującej w rogu pomieszczenia pajęczyny. Najlepiej było trzymać się z daleka od kokonu. Szukał czegoś o armii, jednak nie było tam nic, co by było dla niego zrozumiałe. Patrzył, czy na regałach nie ma skoroszytów opatrzonych sygnaturą Sekcja 29. Sprawdzał też, czy nie pojawiają się segregatory o tych samych tytułach co na liście znajdującej się w wojskowej teczce.

Po bezowocnych próbach znalezienia najcenniejszych papierów, Koichi zdecydował się na zabranie kilku pendrive’ów oraz teczki z napisem ‘Armia’. Zostawił za to dokumenty znalezione w poprzednio przeszukiwanym pomieszczeniu.

Kiedy wrócili z powrotem do pokoju informatyków, dzięki działaniom Sigrun uruchomione zostało powitanie dla jakiegoś pracownika.
-W drugim pomieszczeniu leży ciało. Może to ten Maloclm, o którego się rozchodzi – Koichi sięgnął do kieszeni i wyjął portfel denata, następnie sprawdził jego dokumenty oraz karty. Dokładnie przeszukał najmniejsze kieszonki, mając nadzieję, że trafi na cokolwiek przypominającego chip.
-Skoro ten telefon działa, to może z tym też się poszczęści… - mruknął Japończyk próbując włączyć telefon znaleziony przy rannym w brzuch trupie.
 
Azrael1022 jest offline