Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-03-2020, 23:14   #33
PeeWee
 
PeeWee's Avatar
 
Reputacja: 1 PeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mike Zobacz post
Ech, z takimi statsami marnują mi się te ściemy
Prościej było by kropnąć technika i wynieść trupa
Zapewniam cię, że chłop ma swoje powody, żeby się tak zachowywać. Tego typu blef bez trudu łyknąłby porucznik i wręcz z miejsca wydał powłokę, gdyby tylko to było w jego mocy.


Cytat:
Napisał Nanatar Zobacz post
No nie wiem, czy Lenego nie poniosło. Ale będzie bił w tę nutę do skutku.

Troszkę mnie wyprzedziłeś Mistrzu, bo zacząłem już pisać ciąg dalszy w gabinecie.

Czy my możemy przy innych rozmawiać na prywatnym kanale, żeby nikt nie słyszał. Taka sygnalizacja Kenzo, że chce zostać chwilę sam i żeby mu tą chwilę wydłużyć może być kwestią znajomości i szkolenia jak gra gestów, ale bardziej rozbudowane przekazy, już za pomocą gestów i mimiki nie przejdą.
Faktycznie przeniosłem akcję do kostnicy, ale nie było co dalej debatować w gabinecie skoro McCabe już pierwsze argumenty uznał za zasadne i zgodził się wam pokazać ciało.

Jak najbardziej argument o bakterii także uwzględnię i jakby doszło, co do czego to McCabe jest tym jak najbardziej kupiony. Gdyby coś to będzie stał po waszej stronie. W końcu wirusy i bakterie, to nie przelewki.

Co do prywatnych wiadomości na ONI, to jak najbardziej możecie mieć prywatny kanał.
Kwestia otwarta, to uzewnętrznienie komunikacji na ONI. W drugim sezonie ONI pokazane jest jako dość widoczne narzędzie komunikacji.
Nie pamiętam, jak to wyglądało w książce.

Zakładam jednak, że twórcy chcieli pokazać to po prostu wizualnie w filmie. W świecie w którym gramy, bez wątpienia mogą istnieć sposoby ukrycia tego efektu i mniej widoczna komunikacja jest jak najbardziej możliwa.
Wasze postacie z racji rangi w korporacji mogą posiadać takie ONI.

Oczywiście zawsze istnieje możliwość albo dostrzeżenia tego typu rozmowy, czy to dzięki spostrzegawczości, czy poprzez zhakowanie.

Nanatar brawo za piękne określenie powłoki, mianem piżamki.
Bardzo mi się to podoba.
 
__________________
>>> Wstań i walcz z Koronasocjalizmem <<<
Nie wierzę w ani jedno hasło na ich barykadach
Illuminati! You're never take control! You can take my heartbeat, but you can't break my soul!
PeeWee jest offline