Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2020, 04:46   #1005
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
(sorry Brilchan ale Adam nie został w ogóle wzięty pod uwagę w kwestiach obronnych . Co najwyżej jako collateral damage)
Mnie to tam nie przeszkadza nie reagowałem bo tak jak wcześniej napisałem ani ja ani Adam nie mieliśmy pomysłu co robić. Zaraz wrzucę do sesji szybkiego posta że Sosnowski doczłapie się do okna i będzie zajadał lody.

Wiesz Adam nawet jak by chciał to i tak by nie mógł Angeli powstrzymać bo tamta ma pistolet, krzyk i zdrowe ciało.

EDIT Wrzuciłem mojego posta na tę rundę przy okazji będzie wyjaśnienie dlaczego Adam nie reagował na to co się działo na docku. Czytałem co tam było pisane ale nie znalazłem żadnego miejsca ani pomysłu żeby się wciąć tak jak tu dawałem znać wcześniej

Cytat:
Napisał Noraku Zobacz post
Mówiłem żeby nie zrobiła nic głupiego!!!
Tak jak napisałem wyżej Adam nawet jakby chciał to by nie mógł jej powstrzymać a tak jak było w sesji Sosnowski brał pod uwagę opcje zabicia Dominika a wszystkie własne pomysły zrealizował.

Teraz biedny Witold już na stałe zostanie dziadkiem a my będziemy mieć na głowie wściekłą supermamę :P może rzeczywiście trzeba będzie ją sprzedać Sprzęgle żeby nie stanowiła zagrożenia :P tja zniszczyliśmy jej życie to teraz niech ją jeszcze przeszkolą

A pewnie ten staruszek w którego ciele się Bury zbudził to pewnie kolejny poziom snu produkowanego przez matkę jak w Incepcji :P

EDIT2 Dorzuciłem parę komentarzy/pytań na marginesach docka
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 07-03-2020 o 12:47.
Brilchan jest offline