Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2020, 07:51   #34
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Pamiętajcie jeszcze, że to nie jest tak, że wszystkie planety są na tym samym etapie rozwoju. Każda jest inna i technologie dostępne np. na Świecie Harlana są inne niż na Ziemi. Np. na świecie Harlana trudno o jakiekolwiek większe jednostki latające. Oni na Ziemi nie musi mieć tych samych funkcji co Oni na innej planecie.

Co do korporacyjnych powłok to pamiętajcie o szeregu biologicznych sztuczek. W 2 tomi Kovac miał powłokę, która miała geny wilka, żeby czuć jedność ze stadem. Miało to wyeliminować ewentualną zdradę.

Myślę, że kwestia technologii pozostanie w sesji dość elastyczna.

Wczoraj oglądałem serial (został mi 1 odcinek do końca 1 sezonu) i widzę, że nie ma wiele wspólnego z książką
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline