Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2020, 17:28   #36
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Trzy opowieści. Każda nieco inna. Łączy je bohater.
Pierwsza cześć ma miejsce na Ziemi i jest śledztwem dla Mata. Prawie żadnej super technologii.

Druga to poszukiwanie pozostałości obcej cywilizacji przez chciwe korpo i oddziały w specjalnie genetycznie modyfikowanych powłokach. Jest wiec ucząca się broń oparta o nanoboty i takie tam.

Trzecia cześć (moja ulubiona) toczy się na Świecie Harlana, w sporej części na New Hokkaido, gdzie tło do zabawy stanowi cyberwalka, a główny bohater zmaga się z dość istotnym problemem. No bo co jeżeli między upowłokowieniami ktoś „nagra” twoją świadomość, a potem wgra ją w inne ciało. I wynajmie ją, żeby zabić Ciebie?

Warto poczytać. Choć ja akurat słuchałem audiobooków.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline