Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2020, 18:14   #29
PeeWee
 
PeeWee's Avatar
 
Reputacja: 1 PeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputację

Technik skrzywił usta w parodii uśmiechu i posłał prowokujące spojrzenie w stronę Shmitta.
Biodrem popchnął nosze na których leżał bezgłowy trup. Pod wpływem dotyku szuflada schowała się z cichym szumem elektrycznych silniczków.

- Myślisz, że jak mnie weźmiesz pod włos to coś wskórasz. Nie tacy, jak ty próbowali mi słodzić, straszyć i co? I chuja! Może nie mieści się to w twoim stosie, ale sram na wasze podniebne pałace i korpo egzystencję. Choćbyś się tu nawet zesrał, to nic nie wskórasz bez prawomocnego wyroku sędziego. Jasne?

Technik wyraźnie się zirytował zachowaniem agentów Eterny. Zaczął gwałtownie gestykulować, a ton jego głosu wzrósł o kilkanaście decybeli.

- Napatrzyli się? No to już zawijać kity i dalej jazda mi stąd.
Przy tych słowach technik zaczął energicznie machać rękami, jakby odganiał natrętne insekty.

Krzyki technika sprawił, że stojący za drzwiami porucznik McCabe zainteresował się ich przyczyną.
Jego okrągła, tłuściutka twarz wolno wsunęła się w uchylone drzwi. Detektyw wyglądał, jakby cała krew odpłynęła mu w pięty.
- Czego się drzecie? - zapytał mocno zirytowany - Mówiłem, że ma być tutaj spokój.
- Spokojnie grubasku -technik uniósł dłoń w pojednawczym geście - Szczurki już wychodzą.
 
__________________
>>> Wstań i walcz z Koronasocjalizmem <<<
Nie wierzę w ani jedno hasło na ich barykadach
Illuminati! You're never take control! You can take my heartbeat, but you can't break my soul!

Ostatnio edytowane przez PeeWee : 07-03-2020 o 18:23.
PeeWee jest offline