Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2020, 18:38   #100
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Ależ w żadnym wypadku nie musiała chodzić sama. Jeśli byście się zdecydowali jej towarzyszyć, to można było zmienić ostatnie zdanie po wyjściu z wraku

Wewnątrz miejsca jest tyle, żeby czteroosobowa załoga nie obijała się o siebie, więc tego ci tam dostatek. Też możecie obejrzeć sobie wrak z zewnątrz i od środka. Może nautolanka zobaczyła wszystko, co trzeba, a może nie, nie wiem.

Macie około 20 minut luzem mniej więcej od momentu wyjścia ansionina z hangaru do przybycia droida, trumien niesionych przez mieszkańców planety i raportu służb ratowniczych z miejsca katastrofy, który oczywiście możecie przejrzeć.
Samego Ralgona możecie jeszcze zatrzymać i zadawać pytania.

Specjalnie staraliśmy się tak to wszystko ułożyć, żeby wszystko jak najmniej kolidowało z ewentualnymi działaniami waszych postaci a w razie czego można było łatwo je skorygować.

No i oczywiście, jak najbardziej możecie sobie jeszcze pogadać. Nie widzę tutaj żadnych przeciwwskazań
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.
Alaron Elessedil jest offline