Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-03-2020, 19:35   #224
Col Frost
Kapitan Sci-Fi
 
Col Frost's Avatar
 
Reputacja: 1 Col Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputacjęCol Frost ma wspaniałą reputację
Jest kolejny post. Termin tradycyjnie do soboty włącznie, czyli do 14.03. I jak zwykle parę ogłoszeń parafialnych:

@Mike
- Tutaj sprawa prosta. Dziewczyna jest młoda, raczej niepełnoletnia, choć to trudno ocenić. Na decyzję masz kilka sekund.

@Nami
- Znów ten sam pokoik, choć tym razem towarzystwo zdaje się być nieco gorzej nastawione do Lustrii. Bez doca oczywiście nie damy rady

@Bardiel
- W poście tego nie zaznaczyłem, ale poza sesją mogę. Gdyby Zere'el zechciał sprawdzić tajemniczą osobę z poziomem 1200 okaże się nią kapitan, który go przepytywał. Poza tym świat otwarty, wyborów masa. Gdyby chciał z kimś porozmawiać to oczywiście na docu

@Lord Melkor
- Po skończonej walce już nie zaglądałem na doca. Na przyszłość, gdybym nie zaglądał przez jakiś czas, dawajcie znać w komentarzach. Niestety nie przeglądam wszystkich doców każdego dnia, bo gdybym miał to robić ze wszystkimi ze wszystkich sesji, w których gram, to trochę za dużo życia by mi to zabrało Zaglądam tam gdzie spodziewam się coś znaleźć. W każdym razie jeśli wrzucisz swojego posta wraz z deklaracją, mogę Ci odpisać w tygodniu osobno. Jeśli się nie wyrobisz z kolejnym odpisem do soboty, będziesz wówczas usprawiedliwiony
 
__________________
Edge Allcax, Franek Adamski, Fowler
To co myśli moja postać nie musi pokrywać się z tym co myślę ja - Col

Col Frost jest offline