Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2020, 12:11   #997
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Aha bo ja to wziąłem wstawiłem jako opis tego Super Edge tak dla fabularnego smaczku

Jak to właściwie jest z tym Super Edge to trzeba wybrać dwa dodatkowe combat manewry czy można je zmieniać pod warunkiem że spełnia się wymagania ? Sądziłem że to drugie ale już nie wiem :P

Jeżeli opcja pierwsza to może rzeczywiście bym wziął Uczeń sztuk walki i do tego może broń improwizowaną ? To wtedy mógłby mu przylać w łeb resztką gitary w kolejnej rundzie

Jeżeli Duncan mi tu zginie to może zrobiłbym BG z Shaki Rastamana z zespołu? Byłby ciekawy wątek do uświadomienia sobie jakim dziadem był wobec Tommyego i ścieżka do odkupienia win. Jest powiązanie z główną postacią więc mogło by być ciekawe

A moc mógłby mieć bo w tunelach łykną by sobie tego samego dragu co Tom zabrałby dilerom przed którymi uratował go Duncan jak się poznali nie brał wcześniej bo to niezgodne z jego wierzeniami ale trzymał na czarną godzinę i po tym wszystkim co ostatnio przeszedł postanowił zażyć

Jako moc mógłby mieć iluzyjne manipulowanie zapachem

Oczywiście, mam nadzieje że Fuks się Duncanowi uda i muzyk przeżyje alee jakby co mam backup

Edit a "Boggeman" / Windykator/ Bezimienny kojarzy mi się z tym gościem z mangi My Hero Academia: Vigilantes https://bokunoheroacademia.fandom.com/wiki/Iwaguro
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 09-03-2020 o 12:23.
Brilchan jest offline