Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2020, 21:10   #208
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
- Dziadku wydaje mi się, że zarówno ty jak i Smoki jesteście bytami, które dobra chcąc zło czynią. Nie zaprzeczę, że ludzie i bez waszej pomocy zawsze robili potworności wojny, mordy... Sam nie mam prawa krytykować smoczego gniewu gdyż ta sama emocja i chęć zemsty zżera mnie samego - Broken uświadomił sobie, że rozpływa się w filozofii godnej pijaka szybko wyprostował się starając się wrócić do żołnierskiej modły, aby nie stracić tej okazji do przekonania Kościeja.

- Odpowiadając na wasze pytanie Sir gdybyście wycofali Smoki wojna dalej by trwała ludzie ginęliby bez sensu, ale w końcu wojna by się skończyła zmarli zostaliby pochowani, narodziłby się nowe dzieci aż do kolejne wojny... Matka Natura odnowiłaby swój cykl. Kiedy jednak istoty z po za naturalnego cyklu próbują się weń wmieszać i ulepszyć zwykle kończy się to gorzej dla wszystkich czyż nie? Mamy takiego Ojca z jego Dniem Sądu, który sprowadził na świat nowe alchemie zabijającą i kaleczącą wielu, wywoływał wojny krwawsze niż zwykle. Mamy Yommy z którymi podobno masz coś wspólnego Sir ?

Po chwili namysłu dodał - Alchemia jest jak nóż można nim pokroić chleb a można kogoś zabić... Problem w tym, że ty Dziadku, twoje Smoki i istoty wam podobne ciągle tworzycie coraz ostrzejsze noże zbyt ostre na potrzeby krojenia chleba czy rozkrojenia chorego ciała, aby je wyleczyć, ale w sam raz żeby siać śmierć... Czego się spodziewasz po tatuażu zerwanym z pleców Rizy Hawkeye? Chcesz stworzyć broń, która wszystkich tak bardzo przerazi, że zapanuje pokój i jedność a kontynent się zjednoczy? Powinieneś wiedzieć lepiej ode mnie, że zawsze znajdą się szaleńcy gotowi użyć takich broni... Może lepiej po prostu zniszczmy te niebezpieczne noże i pozwólmy żeby Matka Natura nadal szła swym odwiecznym cyklem? To właśnie chciałem ci przekazać Sir - Zakończył i skłonił się rozmówcy głęboko starożytnym Xingijskim zwyczajem.
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 16-03-2020 o 16:14.
Brilchan jest offline