Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-03-2020, 10:10   #1007
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Szczerze wątpię skoro był w śpiączce to z pewnością ma założony cewniki pewnie kroplówkę mój sąsiad nieświętej pamięci narkoman uciekł kiedyś ze szpitala i sobie wyrwał cewnnik rozerwana cewk moczowa nic przyjemnego. Choć Witold ze swoim wykształceniem medycznym pewnie umiałby wyjąć kroplówkę i odłączyć końcówkę cewnika od woreczka więc latał by z tą końcówką w centralnym miejscu ale teoretycznie mógłby się ruszać :P tylko trzeba by było uważać żeby na nikogo nie wpaść albo nie zaczepić o framugę

Co do tego co mówi Dr zjawa ma dachu serio nie wiem co Adaś ma zrobić z tą karteczką "Spróbuj sięgać na odległość. " niewiele mi to mówi Adamowi tym bardziej telekinezy już próbował z widelcem w fabryce wódki nie wyszło
 
Brilchan jest offline