Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-03-2020, 12:44   #1002
Fenrir__
 
Fenrir__'s Avatar
 
Reputacja: 1 Fenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputacjęFenrir__ ma wspaniałą reputację
Swoją drogą Brilchan za fuksa mógłbyś spróbować alternatywnego zastosowania swojej mocy. Nie wiem, np odpalić ją bez użycia sprzętu albo bez rozruchu. Nie wiem ryku banshi albo coś w ten deseń.

Troszkę MG źle zinterpretował moją deklarację, bo do takiej sytuacji dojść nie powinno. Franko zgodnie z założeniem postaci powinien teraz zaatakować. A już na pewno nie powinien wypuścić tego kitajca bez walki. Tym bardziej, że włoch średnio dogaduje się z Irlandczykiem.

To teraz kwestia MG jak to rozegra. Jakoś nie czuje się przekonany by wypuszczać kitajca z zakładnikiem bo są bardzo nikłe szanse, że zostawi go tak czy siak przy życiu. Jak tylko oczyścilibyśmy drogę i tak by go zabił albo przynajmniej mocno zranił by nas zatrzymać.
 
Fenrir__ jest offline