Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-03-2020, 13:52   #1003
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Duncan jak najbardziej się zgadza z tym co Franko powiedział w sesji on nie boj się śmierci a po tych groźbach to o wiele bardziej się boi że boss ucieknie i skrzywdzi jego kapele. Mi byłoby odrobinę żal bo lubię tą postać ale jestem gotów konsekwentnie odgrywać charakter postaci i jeżeli przyjdzie mu zginąć żeby uczynić miasto bezpieczniejszym to na pewno byłby z takiego losu zadowolony.

Mam nadzieje że jeżeli Duncanowi się nie uda to będę mógł rozpisać Shake jako BG

Cytat:
Swoją drogą Brilchan za fuksa mógłbyś spróbować alternatywnego zastosowania swojej mocy. Nie wiem, np odpalić ją bez użycia sprzętu albo bez rozruchu. Nie wiem ryku banshi albo coś w ten deseń.
Aha, nie wiedziałem / nie wpadłem na ten pomysł. A jest dość dobry ale chciałem poużywać trochę innych zdolności wydaje mi się że jak ćwiczyło się samoobronne to odruchowo się próbuje je wykorzystać bo po to się tak długo je ćwiczy żeby robić je automatycznie więc prędzej się z tego wyuczonego korzysta niż wymyśla rozwiązanie outside the box nawet jeżeli to drugie jest logiczniejsze.

Jeżeli punkowi uda się wygrać walkę woli to wtedy Boss man powinien być w szoku to da okazje Frankowi żeby się wykazać.

Wydaje mi się że Fuks już poszedł i nie pomógł więc Could Have, Would Have, and Should Have... Zobaczymy jak pójdzie z tym co jest
 
Brilchan jest offline