Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-03-2020, 23:56   #83
PeeWee
 
PeeWee's Avatar
 
Reputacja: 1 PeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputacjęPeeWee ma wspaniałą reputację
Post długi. Może za długi, ale tak mi się napisało. Wiele rzeczy chciałem w nim zawrzeć i mam nadzieję, że nie wyszedł z tego chaos.
Macie tutaj opis podróży po podziemnej Moskwie oraz przedstawienie poglądów i punktu widzenia jednej z postaci.

Otchłań to wszystkie podziemia rosyjskiej stolicy. Wasze postacie może o niej coś tam słyszały, może nawet były w podziemiach, ale na pewno nie miały pojęcia, że to jest tak ogromny świat. Praktycznie drugie miasto pod tym pierwszym.
Żyją tutaj różni ludzie i różne istoty. Zapewne w przyszłości będzie jeszcze czas i miejsce, aby poznać mieszkańców Otchłani.

Gruszczenko zaprowadziła was do swojego znajomego i jak wiele na to wskazuje jednego z Dozorców w bractwie, który miał się wami zaopiekować.
Jak to jednak w życiu bywa, miła pogawędka przy wódce zostaje przerwana przez najazd milicji, a w tym przypadku Opryczniny, czyli takiej milicji, która wie o nadnaturalnej stronie świata.
Do tej pory wasze postacie nie miały z nimi do czynienia.

W tej kolejce przedstawcie swój plan na ukrycie się ucieczkę i co ważne określcie kto ma depozyt lub gdzie go ukrywacie.
 
__________________
>>> Wstań i walcz z Koronasocjalizmem <<<
Nie wierzę w ani jedno hasło na ich barykadach
Illuminati! You're never take control! You can take my heartbeat, but you can't break my soul!
PeeWee jest offline