Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2020, 12:50   #1010
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Wygrałeś! Patrycja zadała pytanie o którym nawet nie pomyślałem i o wiele lepsze niż te które wymyślałem

Nie wiadomo czy Dr będzie wiedział bo chyba jest jakąś projekcją podświadomości ale skoro wiedział o karteczce od Wajchy o czym wiedzieli tylko Adaś i Patti znaczy się że ma dostęp do podświadomości osób we śnie więc nie wiadomo ile wie. Moim zdaniem świetnie wykorzystane pytanie nawet jeżeli nie uzyskamy odpowiedzi.

pytanie do MG czy in game dostaniemy trochę czasu na odgrywanie scenek bo Adam chciałby pojechać do Alicji po przebudzeniu. Chodzi mi jeszcze po głowie scenka z tym setem Adama w klubie ale że to pewnie będzie pewnie część planu na łapanie Wajchy to na razie sobie co najwyżej porobię notatki.

Choć zanim się wezmę za notatki to potrzebuje jeszcze odpisać w dwóch sesjach w których zalegam od dłuższego czasu
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 12-03-2020 o 13:24.
Brilchan jest offline