Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2020, 20:38   #2120
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Stalowy, doprecyzujesz zatem?

Cytat:
Napisał Gob1in Zobacz post
Ja zrozumiałem post Stalowego, że Galeb wraca osobiście na przełęcz i gada z Gustawem/Ostatnimi. Lepiej, niech potwierdzi/zaprzeczy chęci wysłania posłańca z dolnego posterunku zamiast osobistej wizyty na górze
Posłaniec czy osobista wizyta?

Dodam też, że z pół dnia w jedną stronę Wam zejdzie, a krasnoludy nie będą tu na Was czekać tylko ruszą dalej.

P.S. Nie wiem czy w "wymienić się informacjami" zawierało się także "zapytać o Karla albo czarownika i gobliny", ale ostatnio nikt tędy nie przechodził. A już na pewno nie zieloni. Za to był taki jeden, Oleg mu chyba było, co też pytał o Diuka, ale jak usłyszał że nie było go tu to się wrócił. Jakoś ze dwa dni temu to było.
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline