Wątek: X-COM - komenty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2020, 22:48   #324
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Tura 66 - 2037.V.08; pt; południe

- Oki, no to dałeś swój post trochę wcześniej to ja swój też :> Termin do cz. 03.19. No to cały tydzień na zmajstrowanie posta


Stan BG:

- Law Tao; 10/10; zdrowy; (Ranga IV; Skany)



Omówienie:


- Jeśli chodzi o wyprawę to skład jest następujący:

1 - Law (skanerzy) 10/10 s.zdrowy; skafander (-1)
2 - Faust (zbrojni) 12/12 s.zdrowy; skafander (-1)
3 - Strauss (zbrojni) 10/10 s.zdrowy; skafander (-1)
4 - Aija (ciężcy) 10/10 s.zdrowy; skafander (-1)
5 - Jarl (leccy) 10/10 s.zdrowy; skafander (-1)
6 - Ivan (biolab) 10/10 s.zdrowy; skafander (-1)


- W tej turze minęło ok mroczne i duszne 15 - 20 min. Odcinek do pokonania był mniejszy w linii prostej no ale trzeba było trochę pochodzić i poszukać. Law ma na swoim skanerze kropkę gdzie jest punkt. No ale to trochę jakby najprościej było pójść po skosie a tu trzeba iść jak po kratce w kratkę ino proste i poprzeczne. No ale jakoś doszli wszyscy na miejsce. Po drodze trzeba było tylko rozwalić kratę reszta zabezpieczeń udało się zdjąć (rzuty) albo zdezaktywować Lawowi i Ayii.

- Poza tym pod wskazanym włazem leżał lighstick tak jak miał leżeć. No ale właz nad głowami jest zamknięty. Opcje to jak w poście czyli zapukać, próbować się włamać (Hakowanie) albo skontaktować się przez holo z Colem (tekst pisany).

- W tej turze chciałbym wiedzieć co robicie dalej. I jeśli wchodzicie na górę no to w jakiej kolejności i szyku, kto idzie a kto zostaje.


---

- No i chyba tyle z mojej strony. Jeśli coś niejasne no to pytaj.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline