Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2020, 15:25   #542
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Doktor Elbourne.
- Pochowano? W ogrodach, głównych, kawałek za nową kuchnią. Tylko nie widziałem pogrzebu, a mam nadzieję, że gulasz nie zawierał… dodatków specjalnych. – rzekł doktor.
(nie jestem pewien, czy ktoś otworzył drzwi do drugiej kuchni więc to w trybie warunkowym.)
W środku było brudno, jak prawie w całym terenie opanowanym przez odzianych na żółto, nawet było tu wiadro na nieczystości. Było tu trzech uzbrojonych ludzi żółci, do tego kucharka, w średnim wieku, ale względnie zdrowo wyglądają, mieszała w garach, a bardzo piękna, choć wstrząsana dziwnymi tikami elfka obierała kartofle.. Były tu dwie pary drzwi, jedne prowadziły na południe do ogrodu widocznego za oknami, a drugie prowadziły do dalszej części szpitala. Oba były zaryglowane. Nagle coś zaczęło drapać w drzwi prowadzące do wnętrza szpitala.
Jeden z odzianych na żółto rzekł.
- To tylko ghoule, ją słychać z daleka
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline