Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2020, 22:21   #84
Mi Raaz
 
Mi Raaz's Avatar
 
Reputacja: 1 Mi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputacjęMi Raaz ma wspaniałą reputację
Co do planu: Ivan wyjdzie naprzeciw Opryczninie po to, żeby dać czas dziewczynom. Będzie chciał ściągnąć na siebie uwagę.

Przy okazji: Spojrzenie na prawdziwą formę - nie kosztuje mnie zasobów, więc z chęcią spojrzę na wicedrektor Gruszczenko i naszego nowego kolegę w bufiastych spodniach.

Po ewentualnym wyjściu z namiotu chcę zerknąć tym samym spojrzeniem na ludzi z Opryczniny.

Miej proszę na uwadze, że Patronat mojej postaci jako cechę specjalną ma wpisane to, że w sytuacji zagrożenie dla swoich najbliższych jest zdolny do wyjątkowo głupich odważnych czynów. Mechanicznie jest to bonus jednej kości do jakiegoś ważnego testu (jednego na scenę). Przypuszczam, że będzie to test na zagadanie Tajnej Milicji.

Reszta w rękach dziewczyn.
 
__________________
Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób lub zdarzeń jest całkowicie przypadkowe.

”Ludzie nie chcą słyszeć twojej opinii. Oni chcą słyszeć swoją własną opinię wychodzącą z twoich ust” - zasłyszane od znajomej.
Mi Raaz jest offline