Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-03-2020, 14:26   #2131
hen_cerbin
 
hen_cerbin's Avatar
 
Reputacja: 1 hen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputacjęhen_cerbin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Hakon Zobacz post
Ja jestem gotów do powrotu.
Proszę tylko o skrót co i jak. Także od kiedy warto bym poczytał? Bardzo dużo czasu nie mam na czytanie roku Waszego pisania jeśli mam szybko dołączyć to rozumiecie
Tak od 68 strony przynajmniej posty MG mógłbyś przeczytać. Żebyś wiedział dlaczego Brock cierpi z powodu trucizny, dlaczego jest wdzięczny Gustawowi za uratowanie mu życia i dowództwa i dlaczego mu została nieco ponad setka ludzi z czego część jest w obozie na szczycie Przełęczy, a część już za.
I dlaczego walczy po Waszej stronie. A, i wyjaśniło się kto zabił Kapitana w Prologu oraz dlaczego wyglądało to na robotę Brocka.

Sytuacja jest opanowana o tyle, że droga jest zawalona (robota saperów, Detlefa i Berta) i niełatwo będzie ją odtworzyć kiedy jest setka ludzi, która chętnie to utrudni. Do dyspozycji masz nawet balistę na wozie (bonus za wymyślenie przez graczy sposobu, by wozy Brocka zostały przepuszczone przez granicznych). Numer ze zdobyciem posterunku i potem odbijaniem go przez siebie samego był przedni - podziękuj Stalowemu, bo w świecie gry plan wyszedł od Gustawa i Brock widzi w nim mistrza intryg wszelakich.

O skutkach wyprawy krasnoludów na razie i tak nie wiesz (tyle co z ostatniego postu Stalowego, bo tam jest co przekazał).

A Kadetka okazała się córką VIPa - szefa wywiadu Wissenlandu.

Z innych ciekawostek - postać druidha paktowała z demonem i na swoje nieszczęście została złapana (demon chciał pomóc, ale odmówiła skorzystania z jego pomocy, kiedy dla uratowania jej życia zaczął zmieniać jej ciało) przez szarego maga. Demon spieprzył przy pomocy Diuka i teraz szary mag (i jego gobliny) go szukają. A ich z kolei szukają krasnoludy.

O czymś ważnym zapomniałem, drużyno?
 
__________________
Ostatni
Proszę o odpis:
Gob1in, Druidh, Gladin
hen_cerbin jest offline