Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-03-2020, 16:57   #21
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Pan Elf Zobacz post
Lol, a to są jedynie dwie opcje: przyspieszyć albo porzucić? Ja przyspieszać nie zamierzam, przykro mi - mam również inne zajęcia, którym poświęcam swój czas.
Nie miałem nic złego na myśli, a tym bardziej nie chciałem nikogo poganiać czy coś. Po prostu miło się gra dobrą sesję, a jak do tego idzie w miarę szybko to gra się jeszcze lepiej i człowiek przynajmniej nie wypada z rytmu.

Mój post już stoi. Pinn mam nadzieję, że wybaczysz mi te minimalne wstawki, które można by potraktować jako nadużywane "światotworzenie" jednak w przypadku braku możliwości interakcji między postaciami starałem się nieco ożywić relacje i wpisy.
Jeżeli posunąłem się zbyt daleko to przyjmę krytykę i poprawię się na przyszłość.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline