Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-03-2020, 17:44   #1016
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Aha ok zapamiętam

W wolnej chwili planuje rozszerzyć nieco opis ludzi Adama np. opisać czym dokładnie zajmuje się jego dziewczyna Alicja mp. oprócz pracy informatycznej i zabezpieczeń sprzedawałaby przerobiony / upgradowany sprzęt elektroniczny na dark webie wobrażałem sobie to tak że np kupuje komórkę Huiwawey którą przynosi kurier czyści ją z chińskich programów szpiefujących wymienia lepszą baterie wgrywa jakieś autorskie VPNy i inne pozmieniane przez siebie open source Androidy programy wgrywa potem sprzedaje.

Myślałem żeby Adam ją odwiedził dostał od niej smartfona, tableta i mp3 bardziej dla odgrywania niż jakiś korzyści choć zastanawiałem się też nad tym żeby sklonować kartę bankową do konta które ma Adam. Bo tą którą obecnie ma została rozładowana przez Zagórskiego a po sytuacji w fabryce wódki i chaosie w mieście Sosna się trochę boi iść do banku i prosić o wymiane

To tylko takie luźne pomysły nie pogniewam się jeżeli coś nie przejdzie
 
Brilchan jest offline