Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-03-2020, 20:51   #14
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Ayoze Zobacz post
(...) natomiast najmniej do Strahda (określona, specyficzna sceneria) i do Reign of Winter (raczej railroadowa kampania). Mam nadzieję, że to wyczerpująca odpowiedź
To mnie zaskoczyło sądziłem że Mroczne Siły sprowadzają do Ravenloftu postaci z mrocznymi sekretami żeby torturować je psychicznie i więzić a najlepiej zmienić w kolejnych władców domen. Ravenloft kojarzy mi się z settingiem gdzie celem BG jest oczyszczenie i naprawa błędów charakterologicznych wtedy znudzone wrzucają taką osobę ze swojej domeny półplanu grozy.

Zaś ostatecznym celem mocy kryjącej się za Mgłami byłoby uczynienie z BG władców domen żeby ich torturować wiecznie.

Widać w tym wypadku to będzie sytuacja ściągniemy bohaterów czystych sercem żeby poddać ich próbie :P
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 16-03-2020 o 20:53.
Brilchan jest offline