Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2020, 20:02   #1016
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Fenrir__ Zobacz post
Żeby się nam nie nudziło w oczekiwaniu na MG i jego odpis... Moje akwarium w slowmotion:

https://www.facebook.com/grzegorz.wi...5442777490944/
Pomysł uroczy ale obrazek niedostępny chyba musiałbym mieć cię w znajomych na FB żeby zobaczyć.

Cytat:
Duncan zużył 2 fuksy i ma jeszcze 2.
Leży broń pobitych ninja. Możesz się uzbroić w cały zestaw
To muszę jeszcze dwa zużyć przed końcem walki jak im zaczną krytyki wchodzić to pewnie trzeba będzie parować rany :P

Może jednego użyje żeby jakoś McGiverowo naprawić gitarę taśmą klejącą albo jednak mieć to ukulele ? Na razie Duncan chwyta za broń i zobaczymy jak to będzie a kiedy na scenę wkroczy więcej wrogów to się pomyśli.

Edit z 18-03 godz. 13.15To teraz jest kolejny post MG czy mamy dać deklaracje? Chyba zużyje jednego Fuksa żeby mieć jednak to ukulele i przygotować kolejny atak crowd control żeby wystraszyć nachodzących pięciu przeciwników. Bo o ile dobrze pamiętam z czytania jazdy próbnej to jedną z funkcji Fuksa jest masz przedmiot którego nie miałeś a jest ci potrzebny ?

Jednego fuksa chce zostawić jeżeli pójdzie coś źle na czarną godzinę a jeżeli wszystko pójdzie dobrze to Duncan przypomni sobie że wziął ze sobą środek czyszczący z chlorem w spryskiwaczu z zapasów które ukradł z szafy i spróbuje oczyścić miejsce zbrodni ze śladów jego krwi żeby ewentualne śledztwo policyjne nie wykazało jego obecności su na miejscu zbrodni bo groziłaby mu deportacja za to.

Może to pomysł na kolejny odcinek żeby Panter albo ludzie kryjący się za korporacją go szantażowali albo zmusili żeby wziął udział w badaniach ? Bo choć będzie się starał wszystkich plam pewnie nie usunie może nie być czas albo może jakiś nie zauważyć.

Edit 2 Ok dałem posta wiem że dużo tych deklaracji jak na jeden post decyzji MG pozostawiam ile z tych zamiarów udało się postaci zrealizować i z jaką dokładnością nie obrażę się jeżeli coś mu nie wyjdzie :P

Myślałem że na głowę nam spadnie więcej wrogów a nie reszta bohaterów
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 19-03-2020 o 10:41.
Brilchan jest offline