Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2020, 21:44   #412
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Andrew "Andy" Morrison - pogodny szturmowiec


~ No i skipiał... ~ Morrison nie zorientował się w pierwszej chwili w jak krytycznym stanie jest pojmany ranny. Dopiero po chwili gdy widział jak oddech tamtego rwie się coraz bardziej aż wreszcie urwał się ostatecznie. No i skipiał. Jakoś nie czuł z tego powodu satysfakcji. No i serio poszedł w ten pościg licząc na złapanie języku. A tu jeden skipiał po drodze a drugi teraz.

- No trudno. Nie zawsze dostaje się co by się chciało. - westchnął w końcu rzucając ostatnie spojrzenie na zastrzelonego nieboszczyka. Zgarnął jego fanty, znów wymienił się z szefową na spluwy by wróciły swoje do swoich właścicieli no i zaczęli wracać w stronę BRAT-a i reszty. ~ Ciekawe czy tamten przy wozie przeżyje na tyle by coś gadać. ~ zastanawiał się po drodze.

No ale w końcu otrząsnął się z tych niezbyt wesołych myśli. I tak nie mógł albo już albo nic na to poradzić. Skoro wracali we czwórkę w komplecie była okazja pogadać.

- Co to za polewaczka? Trochę podobna do UZI. Ale widziałem, że to jednak nie UZI. Nieźle sieje ten ołów. Będę musiał sobie zorganizować coś podobnego. Bo coś na średnie dystanse już mam. - zagadną Ellen o automat jakim miał okazję się pobawić niedawno. Całkiem solidna konstrukcja jak miał okazję się przekonać. Spełniała podstawowe zadanie jakie miał wobec polewaczek: polewała teren ołowiem. Niezłe uzupełnienie do szturmowca 5,56 jakiego teraz trzymał w ręku.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline